Podmienky ochrany súkromia

Robíme všetko preto, aby ste sa u nás cítili bezpečne. Tu nájdete všetky potrebné informácie o tom, ako chránime vaše súkromie a osobné údaje. Keďže nie sme právnici, tieto informácie poskytneme v štýle otázka a odpoveď.

Kto ste?

Sme občianske združenie Novoškola pre rodičov a priaznivcov alternatívneho vzdelávania. Sídlime na adrese Sľažany 363, 951 71 Sľažany.
IČO: 53337379, DIČ: 2121547263.

Aké osobné údaje sú spracúvané?

V závislosti od formulára spracúvame nasledovné osobné údaje do vybavenia vašej žiadosti. Sú to: meno a priezvisko rodiča a dieťaťa, vek dieťaťa, e-mailová adresa a telefónne číslo.

Podľa ktorého zákona sa riadite?

Na základe ustanovení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ZOOÚ).

Aký je účel spracovania mojich údajov?

Zaslaním žiadosti na náš email, telefónne číslo alebo prostredníctvom kontaktného formulára na našej stránke, môžete zanechať správu, žiadosť alebo akýkoľvek dotaz v súvislosti s prevádzkou internetovej stránky a poskytnutými službami. Tieto údaje sú ďalej spracúvané interne pre vybavenie vašej žiadosti.

Ako sú moje údaje odosielané?

Na odosielanie kontaktných formulárov Predbežný záujem a Kontaktujte nás používame plugin Contact Form 7. Informácie sa odosielajú ako e-mailové správy, ku ktorým majú prístup zamestnanci Novoškola o.z.. Informácie sú tiež uložené v databáze na hostingovom serveri na zálohovanie.

Je odosielanie zabezpešené?

Internetová stránka je zabezpečená protokolom SSL, tzn. že komunikácia medzi vami a našou internetovou stránkou je šifrovaná bezpečnostným kľúčom, tak aby ich nemohla prečítať žiadna tretia strana.

Zdieľate informácie s inými stranami?

Vaše osobné údaje nezverejňujeme, nesprístupňujeme, neposkytujeme žiadnym iným subjektom, s výnimkou serverov, ktoré sú potrebné pre správny chod internetovej stránky. Je to server webhostingu WebHouse, s. r. o. a server Google LLC pre e-mailovú komunikáciu.

Používame iba wordpress pluginy a témy, ktoré sú hosťované WordPress.org. Pokyny WordPress.org jasne zakazujú sledovanie používateľov bez ich výslovného informovaného súhlasu.

Ako dlho uchovávate údaje?

Nestanovujeme konkrétny časový limit na ukladanie informácií, pretože ich potrebujeme pre budúce referencie. Ak chcete, aby vaše informácie boli odsránené z našej databázy, kontaktujte nás. Odstránime ich kedykoľvek, keď sa vyskytnú obavy o vaše súkromie.

Aké mám práva nad svojimi údajmi?

Máte právo kedykoľvek odvolať súhlas so spracovaním osobných údajov, ako aj právo požadovať od nás aby sme bez zbytočného odkladu vymazali Osobné údaje, ktoré sa Vás týkajú.

Zmeny Podmienok

Na tejto stránke nájdete vždy aktuálne Podmienky ochrany súkromia.
Sme oprávnení tieto podmienky kedykoľvek meniť alebo upravovať. Podľa potreby vás o zmenách budeme informovať aj prostredníctvom emailu.
Zmenené Podmienky ochrany súkromia budú platné a účinné od momentu, ktorý určíme ako deň ich platnosti a účinnosti.

Kontaktujte nás

Ak máte otázky, dotazy alebo žiadosti k týmto Podmienkam ochrany súkromia, chcete odvolať súhlas alebo uplatniť vaše práva, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailovej adresy novoskolazm@gmail.com.